Zábavně-edukační program

pro mateřské školy - základní školy - MDDaM - dětská a mateřská centra a stacionáře

ZDRAVÝ POHYB DĚTÍ

s fyzioterapeutkou Svatuškou a žabákem Kvajdou

90 minut báječné zábavy, her
a zároveň naučný program správného pohybového vývoje
pro třídu vašich malých neposedů.

Máte-li zájem, napište sem kontaktní údaje.
Hned, jak mi čas dovolí, okamžitě se ozvu:

... a určitě se nějak domluvíme.

Od miminka po puberťáka

Jak jednoduše využít klíčové okamžiky

jejich života pro správnýzdravý vývoj

Pusťte si tohle kraťoučké video...

Vyplňte svoji mailovku a stiskněte tlačítko

A po kliknutí na tlačítko chviličku počkejte...

... čeká vás totiž báječný dárek!

A takové jsou ohlasy rodičů...

"Po návštěvě fyzioterapeutky Svaťky v Mariánských Lázních se svým synem, který má artritidu a bolesti kloubů dolních končetin, musím říci, že to byly 3 nejúžasnější hodiny, které jsme strávili v podobných zařízeních. Problémy mého syna se viditelně zlepšili hned po první návštěvě. Profesionální přístup fyzioterapeutky Svatava Klen byl od počátku do konce návštěvy příjemný a velmi uklidňující a už se těším v případě potřeby na další návštěvu.. 😊"
Petr - Plzeň
"Naší" Sváťu jsem poznala když malé byly zhruba 4 měsíce a jsem vděčná, že ji máme už více než rok v našem životě. ❤️ Chtěli jsem pro naší dcerušku prevenci a na Sváťu jsme dostali doporučení od velmi blízké kamarádky. Je velmi empatická, profesionální, k dětem i dospělým velmi vnímavá. Respektuje nás jako rodiče, každý cvik, který dceři udělala nám vždy vysvětlila, odůvodnila tak, že jsem pochopila jeho smysl i to co to malé přinese. Po každém cvičení přišlo do několika dní či týdne zpětná vazba Mijušky těla. Cvičení jsme pojali jako hru, Sváťa nám doporučila pomůcky, které využíváme každý den v běžném životě. Vážím si jí za její odbornost a taky za přesah do psychosomatiky, kterou vkládá do každého jednoho společného setkání.”
Jelena - Praha
Ke Svatavě jsme se dostali na doporučení kamaráda a jsem za to moc vděčná. Je neuvěřitelně milá a empatická osoba. Je to obrovská profesionálka, která dělá vše na 100%, možná ještě více. Při své práci propojuje znalosti z různých směrů, fyzioterapie, kraniosakrální terapie, práce s energiemi atd. Sice dcerka každou návštěvu propláče, ale to je dáno tím, že nemá ráda nové lidi. Ale po cvičení u Svatavy odjíždím domů s veselou holčičkou, která si v autě pobrukuje. Domácí cvičení nám problém taky nedělá, jelikož si vše, co mi Svatava ukazuje, můžu natáčet a doma si to pak pustit. Výsledky jdou znát. Svatavu můžu tedy jen a jen doporučit.
Šárka - Chodov